Revolut to popularna aplikacja do obsługi kryptowalut i płatności, która umożliwia swoim klientom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie walut cyfrowych. Revolut to internetowa giełda kryptowalut, która oferuje szeroką gamę produktów finansowych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple, a także wiele innych kryptowalut.  Firma udostępnia również swoim użytkownikom kartę debetową, którą można płacić w sklepach, restauracjach i u innych sprzedawców. Oprócz tych usług Revolut udostępnia również kartę kredytową, której można używać do dokonywania płatności w Internecie.

Handel kryptowalutami na Revolut?

Jeśli chodzi o kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie kryptowalut, Revolut jest punktem kompleksowej obsługi. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do informacji o swoim koncie na urządzeniach mobilnych, a następnie kupować kryptowaluty za pomocą karty debetowej. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą najpierw zakładać konta na giełdzie kryptowalut. Gdy użytkownik zakupi kryptowalutę, może ją przechowywać na swoim koncie osobistym. Kryptowaluta może być używana do dokonywania zakupów w sklepach internetowych i pozainternetowych. Można ją również wysłać innym osobom lub wykorzystać do zakupu kart upominkowych od sprzedawców detalicznych i na stronach internetowych.

Najświeższe informacje ze świata giełdy, walut i finansów oferuje też strona https://www.portfel.pl.

Użytkownicy mogą również handlować kryptowalutami na platformie Revolut. Użytkownik musi jednak najpierw zdeponować kryptowalutę na swoim koncie. Następnie użytkownik może wykorzystać kryptowalutę do zakupu innych kryptowalut lub aktywów cyfrowych. Na przykład, jeśli użytkownik jest zainteresowany zakupem Litecoin, może użyć kryptowaluty do zakupu tego aktywa cyfrowego. Jeśli użytkownik chce sprzedać aktywa cyfrowe, może to zrobić i wypłacić uzyskane w ten sposób środki na konto bankowe lub do innego portfela kryptowalutowego.